آشنایی با تنها هتل 8 ستاره جهان + تصاویر

آشنایی با تنها هتل 8 ستاره جهان + تصاویر


تنها هتل 8 ستاره جهان

در این مطلب شما را با تنها هتل 8 ستاره جهان آشنا می کنیم که بسیار زیبا و حیرت آور است. هتلی که می توان هر اتاق آن را با یک کاخ مقایسه کرد. هتل کاخ امارات Emirates Palace را بیشتر بشناسید.

بازدید : 2592 نفر

در دنیا هتل های فراوانی وجود دارد که هر کدام بنا بر درجه ای که دارند به مسافران خود سرویس می دهند, بهترین هتل ها 5 ستاره هستند و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهند.در سال های اخیر شاهد ساخته شدن هتل های 6 و 7 ستاره هم بوده ایم که تعدادشان انگشت شمار است اما تنها یک هتل 8 ستاره در جهان وجود دارد که بسیار لوکس و مجلل می باشد و بهترین خدمات ممکن را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد ((هتل کاخ امارات ))

این هتل، بهترین و گران‌ترین هتل در جهان است که با ۳ میلیارد دلار ساخته شده است. هزینه اقامت یک شب در این هتل به ۱۳ هزار دلار می‌رسد.

این هتل ۳۹۴ اتاق دارد، قیمت آن به ۶۰۰ تا ۱۳ هزار دلار می رسد که ۲۰ نوع خدمات اضافه ارایه می‌دهد. هر اتاق دارای ۷ خدمتکار است که ۲۴ ساعته در حال ارایه خدمات هستند. تعداد کارمندان تا اندازه زیادی بیش از مهمانان است.این هتل همچنین دارای یک ساحل خصوصی است.

نمای کاخ امارات، از دور مانند یک مسجد است. این هتل دارای ۸ دستگاه خودروی BMW 760 و دو دستگاه خودروی رولز رویس است که برای جا به جایی مسافران به فرودگاه در نظر گرفته شده است.

هنگام ورود به این هتل، شما می‌توانید تجمل و ویژه بودن فضای آن را حس کنید. هر اتاق همچون یک کاخ است. در لابی هتل، یک دستگاه خودپرداز برای فروش طلا وجود دارد که در جهان یگانه است.

هر مهمان هنگام ورود به هتل یک لپ تاپ به ارزش ۲۵۰۰ دلار تحویل می‌گیرد که می‌تواند از آن به عنوان کنترل روشنایی و یا تماشای تلویزیون و غیره استفاده کند.

در ادامه تعدادی از عکس های این هتل 8 ستاره لوکس و مجلل را خواهیم دید.

تنها هتل 8 ستاره

کاخ امارات زیباترین هتل

مجلل ترین هتل در امارات

بهترین خدمات در هتل امارات

تنها هتل 8 ستاره جهان

 

 

این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 31 نپسندیدم 2
آشنایی با تنها هتل 8 ستاره جهان + تصاویر 4.7/5 33
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه