اتفاقات تلخی که در سال ۲۰۴۰ رخ می دهد!

اتفاقات تلخی که در سال ۲۰۴۰ رخ می دهد!

zamin[WwW.Kamyab.IR]

جیمز لاولاک، از مشهورترین اقلیم شناسان جهان با اشاره به اینکه گرم شدن زمین پدیده ای اجتناب ناپذیر است سال ۲۰۴۰ را فلاکت بارترین سال دنیا اعلام کرد.

لاولاک ضمن تأکید بر اینکه از این به بعد پیشگیری ها هیچ فایده‌ای نخواهد داشت مهمترین اثرات گرمایش جهانی برای ۳۲ سال بعد را اینچنین عنوان کرد:

۶ میلیارد نفر در دنیا اسیر سیل، خشکسالی و بی‌غذایی خواهند شد.

ساکنین جنوب اروپا و خاورمیانه به کانادا، استرالیا و انگلستان کوچ خواهند کرد. برای این افراد کمپ‌های مهاجرین درست خواهد شد.

بخاطر تأثیرات شرایط آب و هوایی جنگ‌های نژادی رخ خواهد داد.

اگر حتی از همین امروز هم انسان‌ها از تکنولوژی‌های سازگار با محیط زیست استفاده کنند. یا برعکس از ذغال و ماشین‌های چهار دیفرانسیل استفاده کنند باز هم هیچ تأثیری روی گرمایش جهان نخواهد داشت چرا که دیگر بسیار دیر شده است!

دمای هوای تابستان در اروپا به طور متوسط بین ۴۳ تا ۴۹ درجه در تغییر خواهد بود. بخاطر افزایش دما در اروپا صنعت کشاورزی به پایان خود خواهد رسید.

بیابان تا نقاطی از اروپای مرکزی پیشروی خواهد کرد و به پاریس و حتی برلین خواهد رسید.

لندن به دلیل بالا آمدن رود کمبریج به طور مداوم با سیل و زیر آب رفتن دست و پنجه نرم خواهد نمود.

چین به کشوری غیرقابل سکونت تبدیل خواهد شد. به همین خاطر چینی‌ها به آفریقا نقل مکان خواهند نمود. به همین منظور؛ چین از هم اکنون مشغول فعالیت‌هایی در آفریقاست. روسیه هم به سیبری کلونیزه خواهد شد.

بنگلادش از نقشه جهان حذف خواهد شد!

روی زمین ۸۰ درصد انسانها امکانات زیستی ندارند. یعنی ظرفیت زیست زمین ۲۰ درصد جمعیت جهان است. در سال ۲۰۴۰ این هشتاد درصد خواهند مرد!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه