از سبد کالای کارمندان چه خبر؟

روند تحویل سبد کالایی به اتحادیه فرهنگیان و کارکنان دولت ادامه دارد و تاکنون ۵۰ درصد از کالاها تحویل اتحادیه‌ها داده شده است.

علی پورکاوه، مدیر کل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت توزیع سبد کالایی به کارمندان و کارگران بیان کرد: تاکنون بیش از ۵۰ درصد از سبد کالایی تحویل اتحادیه‌ها شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: سبد کالاهایی که تاکنون تحویل اتحادیه‌ها شده متعلق به کارگران بوده و تاکنون به دلیل عدم تقاضای اتحادیه های کارگری کالایی به آن‌ها اختصاص داده نشده است.

پورکاوه خاطرنشان کرد: اتحادیه فرهنگیانو کارکنان دولت در مقابل وجهی که برای دریافت سبدهای کالایی به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها پرداخت می کنند کالا دریافت کرده و خود اتحادیه‌ها وظیفه توزیع کالاها را برعهده دارند.

پیش از این حسن رادمرد، معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت ازاختصاص سبد کالایی به کارمنداندولت، فرهنگیان و نیروهای مسلح خبر داده و گفته بود که در این سبد کالایی ۱۰ کیلو برنج، پنج کیلو شکر، پنج کیلو گوشت قرمز، پنج بطری ۹۰۰ گرمی روغن و درصورت تقاضا پنج کیلو گوشت مرغ عرضه می‌شود.

به گفته وی این سبد کالایی با توجه به فرا رسیدن ماه رمضان در نظر گرفته شده و قیمت این اقلام تا ۲۰ درصد زیر قیمت تمام شده و قیمت بازار است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه