به سوگ نشستن میلیونها نفر در پی مرگ ستاره فضای مجازی + عکس

به سوگ نشستن میلیونها نفر در پی مرگ ستاره فضای مجازی

1-Baby[WwW.KamYab.Ir]

به گزارش کمیاب، پدر ومادری که هفته گذشته با ارسال ویدیویی به یوتیوب بیش از ۹ میلیون کاربر اینترنتی را مجذوب بازی دو کودک خود کرده بودند اکنون سوگوار مرگ ناگهانی کودک یک ساله خود هستند.

در پی ابتلا به یک بیماری در ظاهر شبیه به سرماخوردگی والدین پسر بچه یک ساله با به کارگیری درمان‌های خانگی و مصرف داروهای معمول برای سرماخوردگی با مرگ کودک یک ساله خود به سوگ نشستند.

در پی کالبدشکافی این کودک یک ساله مرگ وی در اثر حمله نوعی ویروس که با علایم ظاهری سرماخوردگی است که باعث تپش قلب می‌شود، اعلام شد.

ویدیویی منتشر شده از جانب والدین این کودک ۳ساله با عنوان”چه کسی رو بیشتر دوست داری” در یوتیوب منتشر شد و مضمون آن رقابتی بین پدر و مادر کودک نوپایی بود که هر یک با گفتن جملات و وعده‌های هدایا کودک را به طرف خود می‌کشاندند و درنهایت با پریدن در آغوش مادر در مقابل خنده‌های خواهر بزرگترش به این رقابت بامزه پایان داده شد.

این رقابت و بازی کودکانه این خواهر و برادر به قدری معصومانه و زیبا بود که بیش از ۹ میلیون کاربر اینترنت را محو تماشای خود کرد. همچنین این کلیپ هزارن بار توسط دوستدارن بازی کودکان به اشتراک گذاشته شد.

در نهایت این بازدید‌ها تمام نشده بود که این ستاره یوتیوب با مرگ ناگهانی خود میلیون‌ها بیننده این کلیپ تصویری را به همراه والدین خود در سوگ نشاند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه