توصیه‌هایی برای حفاظت از پوست کودک

توصیه‌هایی برای حفاظت از پوست کودک

 

1-Post[wWw.kamyab.ir]

 

به گفته پژوهشگران دانشگاه ‪ tubingen‬در آلمان به نظر نمی رسد در فصل شنا استفاده از ضد آفتاب حتی در مقادیر زیاد در کودکان در پیشگیری از خالهای پوستی به اندازه پوشیدن تی شرت روی لباس شنای آنها موثر باشد.

توصیه‌هایی برای حفاظت از پوست کودک

به گزارش خبرگزاری رویترز خال های ناشی از آفتاب تنها از نظر زیبایی مشکل آفرین نیست بلکه در تعدادی از افراد به سمت نوعی سرطان پوستی به نام ملانوما پیشرفت می کنند.

در این مطالعه بررسی بیش از ‪ ۱۸۰۰‬کودک آلمانی در فاصله سنی بین ‪ ۲‬تا ‪ ۷‬سال ثابت کرد بین استفاده از کرم های ضد آفتاب و پیشگیری از ظاهر شدن خالهای پوستی ناشی از آفتاب رابطه معنی داری وجود ندارد.

از طرف دیگر تعداد خال های پوستی در کودکانی که در ساحل یا استخر شلوار کوتاه و تی شرت می پوشند از کودکانی که تنها مایو می پوشند کمتر بود.

محققان این مطالعه به والدین کودکان توصیه می کنند که با پوشاندن لباس به کودکانشان در هنگام بازی در هوای آزاد استخر و کنار دریا از ایجاد خال در بدن آنها جلوگیری کنند.

پوشاندن لباس به کودکان و پرهیز از آفتاب بهترین روش برای پیشگیری و حفظ پوست از عوارض خطرناک آفتاب می باشد. با وجود این استفاده از کرم ضد آفتاب برای پوشاندن بخش های در معرض مانند صورت و دست بسیار موثر است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه