جنجال جنسیت بچه دوم کیم کارداشیان

بالاخره جنسیت فرزند دوم کیم و کانیه وست آشکار شد،کیم کارداشیان بازیگر معروف هالیوودی که همیشه خبرهایی جنجالی از زندگی شخصی اش مخصوصآ بارداری دومش در رسانه ها منتشر شده است این بار نیز خبری دربارۀ جنسیت فرزند دومش انتشار یافت.

31 می گذشته بود که کیم کارداشیان با شور و شوق اعلام کرد که دومین فرزندش را حامله است. دو هفته بعد «یو اس ویکلی» نوشت که بچه دوم کیم کارداشیان و کانیه وست، پسر است اما خانواده وست ترجیح دادند در این مورد سکوت کنند.
در آن زمان کیم کارداشیان در توئیتر نوشته بود: «شایعه های زیادی راه افتاده بود اما ما به هیچ وجه در مورد جنسیت فرزندمان حرف نمی زنیم.»
اکنون اما خود کیم کارداشیان رسما این مسئله را تایید کرده است. کیم کارداشیان در حساب خود توئیتی خطاب به وست و به مناسبت روز جهانی پدر نوشته است: «تو پدری بی نظیر برای نورث هستی و قطعا بهترین پدر برای پسرمان هم خواهی بود.» خب دیگر این راز بزرگ هم از پرده بیرون افتاد و حالا وقتش است فکری هم برای گرمای هوا بکنیم!

خانواده کیم کارداشیان

کیم کارداشیان متولد 21 اکتبر 1980 در آمریکا، مدل، بازیگر و مدل ساز، عضو انجمن مد و فروشنده لباس می باشد. کارداشیان از پدری ارمنی و مادری دورگه ی هلندی، اسکاتلندی متولد شد. کیم کارداشیان شخصیت شناخته شده تلویزیونی است که بخاطر درخشش نقش های متعدد به شهرت زیادی رسیده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه