دستگیری فردی که با چاقو مادرش را کشت

دستگیری فردی که با چاقو مادرش را کشت

chagho[WwW.Kamyab.IR]

 

 

در اولین روز بهمن ماه سال جاری ماموران کلانتری در شهریار ازطریق پیام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در جریان وقوع نزاع منجر به قتل در منزلی مسکونی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری با حضور در صحنه حادثه با پیکر خونین زنی حدودا ۶۰ ساله روبرو شدند که با ضربات متعدد جسمی برنده به قتل رسیده بود، گفت: تحقیقات اولیه کارآگاهان نشان داد که این فرد پیش از به قتل رسیدن با پسر۳۳ ساله‌اش به نام ابوالفضل دچار درگیری شده بود.

افتخاری با بیان اینکه بررسی کارآگاهان نشان داد که ابوالفضل مدتی است که به مواد روانگردان شیشه اعتیاد دارد، گفت: تحقیقات ماموران پلیس نشان داد که ابوالفضل و مادرش (صغری) سابقه درگیری لفظی بر سر مسائل مربوط به تامین مواد پسرش داشتند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهریار با بیان اینکه با به دست آوردن این سرنخ، دستگیری متهم متواری در دستورکار کارآگاهان قرار گرفت، گفت: پس از چند ساعت عملیات فنی و پلیسی سرانجام ابوالفضل دستگیر و به قتل مادرش با ضربات متعدد چاقو اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه ابوالفضل در اعترافات خود نیز به سابقه درگیری و اختلافات لفظی با مادرش بر سر اعتیاد وی اشاره کرد، گفت: وی عنوان کرد که در روز حادثه پس از استعمال مواد مخدر (شیشه) به منزل مادرش رفته و در آنجا بر سر موضوعی کوچک اختلاف و دچار درگیری لفظی می‌شود.

افتخاری با بیان اینکه این فرد در ادامه اعترافات خود عنوان کرد که به دلیل استعمال شیشه در حالت طبیعی نبوده گفت: این فرد معترف شد که به دلیل عصبانیت به سمت آشپزخانه رفته و با برداشتن چاقویی به زندگی مادر خود پایان داده است.

به گفته وی متهم به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

به نقل از ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه