دلار ۲۹۵۰ تومان شد / طلا زیر ۱۰۰ هزار تومان. قیمت سکه طرح جدید با ۸۰ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۴۰ هزار تومان و طرح قدیم با ۶۰ هزار تومان افت قیمت یک میلیون و ۲۰ هزار تومان شد. قیمت دلار آمریکا در ادامه روند کاهشی خود به زیر ۳ هزار تومان رسید و در رقم ۲۹۵۰ تومان قرار گرفت. به گزارش عصر ایران ، همزمان قیمت هر گرم طلا نیز با ثبت رکورد جدیدی زیر ۱۰۰ هزار تومان رفت و به رقم ۹۷ هزار تومان رسید. قیمت دلار در حال حاضر ۲۹۵۰ تومان و سکه طرح جدید با ۸۰ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۴۰ هزار تومان است. ق ...

دلار ۲۹۵۰ تومان شد / طلا زیر ۱۰۰ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید با ۸۰ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۴۰ هزار تومان و طرح قدیم با ۶۰ هزار تومان افت قیمت یک میلیون و ۲۰ هزار تومان شد.

قیمت دلار آمریکا در ادامه روند کاهشی خود به زیر ۳ هزار تومان رسید و در رقم ۲۹۵۰ تومان قرار گرفت.

به گزارش عصر ایران ، همزمان قیمت هر گرم طلا نیز با ثبت رکورد جدیدی زیر ۱۰۰ هزار تومان رفت و به رقم ۹۷ هزار تومان رسید.

قیمت دلار در حال حاضر ۲۹۵۰ تومان و سکه طرح جدید با ۸۰ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۴۰ هزار تومان است

قیمت سکه طرح جدید با ۸۰ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۴۰ هزار تومان و طرح قدیم با ۶۰ هزار تومان افت قیمت یک میلیون و ۲۰ هزار تومان شد.

همچنین نیم سکه با ۱۵ هزار تومان کاهش ۵۵۵ هزار تومان، ربع سکه با ۵ هزار تومان نزول ۳۵۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۵ هزار تومان کاهش ۹۷ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت اونس با توجه تعطیلی بورس‌ جهانی ۱۲۹۹٫۶۰ دلار و نرخ دلار در بازار تهران در بازار تهران در حال حاضر به کمتر از ۳ هزار تومان رسیده و هم اکنون ۲۹۵۰ تومان نرخ ‌گذاری شده است که نسبت به روز گذشته ۲۴۰ تومان کاهش نشان می‌دهد. روند کاهشی قیمت سکه و دلار در بازار تهران ادامه دارد به طوری که در حین تنظیم خبر چند بار قیمت سکه و دلار کاهش یافت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه