زنان از این ۱۰ مرد به شدت دوری کنید

زنان از این ۱۰ مرد به شدت دوری کنید

mard1[WwW.Kamyab.IR]

در دنیای امروز مطمئنا عشق نیز مانند یک بازی است و در این بازی باید هوشیارانه عمل کنید وگرنه در این بازی می بازید.

۱٫ بازی کننده
این مرد دوست دارد با عشق بازی کند. از نظر او همه چیز از جمله شما بازی هستید. اگر او در تمام اوقات با احساسات شما بازی می کند ، این مرد غیر قابل پیش بینی و غیر قابل اعتماد است.

۲٫ بی اعتماد
اگر شما مردی را یافته اید که به طور مداوم از همه کارهای شما کوه می سازد ، اصلا به شما اعتماد ندارد ، همیشه کاری می کند که شما احساسات خود را نشان ندهید تا همه چیز بر وفق مراد خودش باشد.

۳٫ پول پرست
مردی که فقط در فکر پول شماست. عشق شما برای او مفهومی ندارد. او از شما درباره موضوعات شخصی از جمله موقعیت مالی تان زیاد سوال می پرسد. انتظار دارد همیشه برای او هدیه خریداری کرده و پول خود را برای وی خرج کنید.

۴٫ زن باز
مردی زن باز است که نمی تواند به یک نفر وفادار باشد حتی اگر بخواهد و مرتب با دختران جدیدی آشنا می شود. اگر این مرد مرتب به شما خیانت کند شکی نیست که شما با یک مرد زن باز رو به رو شده اید.

۵٫ متجاوز
بدرفتاری چه از لحاظ زبانی وچه فیزیکی قابل تحمل نیست. شما حق دارید که از او توقع احترام به خود را داشته باشید. هیچ توجیحی وجود ندارد که او با شما بدزبانی و بدرفتاری کند. دور این مرد را باید خط بکشید.

۶٫ ترسو و بزدل
مرد سست عنصری که از داشتن یک رابطه جدی سر باز زده و می هراسد. او مرتب بر ضد ازدواج و روابط جدی حرف زده و یا وقتی شما در مورد آینده با وی حرف می زنید موضوع صحبت را عوض می کند.

۷٫ خود پسند
آیا او از آن دسته مردانی است که بیش از شما خرید می کند؟ او مرتب از سر و وضع شما شکایت می کند؟ آیا او مرتب ظاهرش را در آینه و حتی بر روی قاشق چک می کند؟ خب اگر به تمام این سوالات جواب آری داده اید، ممکن است شما با مردی خود پسند رو به رو شده باشید. این مرد در بلند مدت این احساس را به شما می دهد که گویی با یکی از دوستان دختر خود طرف هستید.

۸٫ همیشه من درست می گویم!
این مرد مرتب سعی می کند شما را سر کوب کرده و نشان دهد که او همیشه بهتر از شماست.او با شما مانند یک کودک نوپا رفتار می کند. مگر اینکه شما به دنبال یک پدر باشید وگرنه باید به این مرد که مرتب می گوید من درست می گویم جواب رد بدهید.

۹٫ منحرف جنسی
این مرد به هیچ چیز جز صمیمیت جنسی و فیزیکی نمی تواند نگاه کند و به شما تنها به عنوان یک ابزار جنسی می نگرد.

۱۰٫ پسر کوچولوی مامان!
این مردی است که مادرش تمام دنیای او را شکل می دهد. او همیشه تنها با مادرش مشورت می کند ، به نظر بامزه می رسد نه؟ ولی شما به دنبال ارتباط با یک فرد بالغ هستید نه پسر کوچولوی همیشگی مامان !
همیشه به خاطر داشته باشید تمام افراد دنیا اشخاص خوبی محسوب نمی شوند. یک ارتباط بد می تواند سالهای زیادی از عمرتان را هدر دهد . بنابراین چشمان خود را در انتخاب مرد شایسته خوب باز کنید.

 

به نقل از فان خونه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه