سقوط مرگبار پسر جوان ‌ پس از خوردن مشروب

سقوط مرگبار پسر جوان ‌ پس از خوردن مشروب

پسر جوانی وقتی دوستانش را برای بزم شراب‌خواری به خانه‌اش دعوت کرد، فکر نمی‌کرد در حالت مستی از بالکن خانه‌شان به داخل حیاط سقوط کند.

به گزارش فان کمیاب آنلاین ، بامداد دیروز مأموران کلانتری شهرک غرب در جریان سقوط مرگبار پسر جوانی از طبقه سوم خانه‌شان حوالی میدان سعادت قرار گرفتند و در محل حاضر شدند. آنها با جسد پسر ۲۹ ساله به نام شهرام در داخل حیاط ساختمان روبه‌رو شدند.

نخستین تحقیقات نشان داد شهرام لحظه حادثه به همراه برادر بزرگش و دو نفر از دوستانش در خانه‌شان بوده‌اند که به طرز مرموزی از بالکن اتاقش به داخل حیاط سقوط می‌کند. پس از این مأموران از دوستان شهرام درباره این حادثه تحقیق کردند.

یکی از دوستان شهرام گفت: من، شهرام، برادر و پدرش در یک شرکت کار می‌کنیم. دیروز عصر بعد از تعطیل شدن از محل کار شهرام من و یکی از دوستانش را به خانه‌شان دعوت کرد. ما بعد از خوردن شام مشروب خوردیم. شهرام در حالی که حالت عادی نداشت برای کشیدن سیگار به داخل بالکن رفت که ناگهان صدای هولناکی به گوشم رسید. وقتی به داخل بالکن رفتم و به پایین نگاه کردم با جسد شهرام داخل حیاط روبه‌رو شدم که معلوم شد سقوط کرده است.

برادر شهرام هم در بازجویی گفت: چند روز قبل پدر و مادرم برای تفریح به ترکیه رفتند تا اینکه دیروز شهرام دوستانش را برای مشروب خوردن به خانه ما دعوت کرد. بعد از خوردن مشروب شهرام به بالکن رفت که این اتفاق افتاد.

تحقیقات از سه متهم به دستور قاضی جمشیدی بازپرس ویژه قتل از دادسرای جنایی ادامه دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه