سوسکی که دستشویی را منفجر کرد + عکس

سوسکی که دستشویی را منفجر کرد + عکس


انفجار دستشویی توسط سوسک

انزجار از سوسک و اطمینان کامل از کشته شدن آن در شرکت تایوانی باعث شد تا خانمی دستشوی این شرکت را منفجر کند.

بازدید : 1100 نفر

انزجار خانمها از سوسکها و سایر حیوانات چندش آور همیشه جالب توجه بوده است. حتی در بسیاری از مواقع موجب خندیدن افراد دیگر از واکنش سریع خانمها در بربر سوسک و موش شده است.

سوسک یکی از حیوانات جان سختی است که به این راحتی ها از بین نمی روند، حتی تحقیقات نشان داده است که این سوسک ها موذی و ترسناک می توانند از انفجارهای اتمی هم جان سالم به در ببرند.

نکته جالب توجه این است که خانمها سعی می کنند به هر نحوی اطمینان کامل پیدا نمایند که سوسک کامل مرده باشد حتی اگه به قیت منفجر کردن دستشویی باشد.

چندی پیش خانمی برای تمیز کردن سرویس های بهداشتی به شرکتی در تایوان رفت و در حین کار با یک سوسک بزرگ مواجه شد. این خانم در کمال خونسردی سوسک را کشت و سپس آن را درون دستمال کاغذی گذاشت.

برای اطمینان وی دستمال کاغذی را آتش زد و به درون دستشویی انداخت اما یادش رفته بود که آن را شسته است و هنوز مقداری ماده شوینده درونش وجود دارد. آتش با مایع های شوینده برخورد داشت و همین باعث انفجار یک دستشویی به طور کامل شد.

انفجار دستشویی به خاطر سوسک

در این حادثه اما کسی آسیب جسمی ندید به غیر از سوسکی که مطمئنا دیگر نمی توانند به این زندگی بازگردد. البته این خانم باید هزینه تعمیر دستشویی و انفجاری که ایجاد کرده است را بپردازد.

این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 7 نپسندیدم 1
سوسکی که دستشویی را منفجر کرد + عکس 4.4/5 8
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه