علی پروین کاندیدای ریاست جمهوری شد!

علی پروین کاندیدای ریاست جمهوری شد!

AliParvin[WwW.Kamyab.IR]

به دلیل برخی گرانی‌های اخیر که اخیربودنش دارد ۶ ماهه می‌شود، امسال کسی زیاد سراغ دروغ سیزده نرفت و بدنبال آن ملت هم زیاد اذیت نشدند، بر این اساس چند «دروغ سیزده» را با تاخیر خدمتتان ارائه می‌دهیم.

آغاز به کار ستاد انتخاباتی علی پروین
سلطان علی پروین همزمان با روز سیزده بدر در تپه‌های عباس آباد حاضر شد و رسما کاندیداتوری خود را با شعار «سلطان بسازش!» اعلام کرد. وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: ما دیدیم هی میان به مردم دروغ می گن و کاری از پیش نمی ره این بود که خودمون دست به کار شدیم. خب ما یه تیم داغون رو از منجلاب کشیدیم بیرون، بچه‌هاشو آدم کردیم و داریم قهرمانی رو می‌گیریم اونوقت از پس یه مملکت بر نیایم؟ وی توضیح داد: ما بررسی کردیم دیدیم همینجوری حدود ۷۰ – ۸۰ درصد طرفدار داریم که حاضرن جونشونو بدن واسه ما. با حاج خانوم مشورت کردیم دیدیم اونم موافقه. با بچه ها دوره گرفتیم گفتن اون ۵۰ درصد باقی آرا هم واسه کس خاصی نیس در نتیجه ما می‌تونیم با یه سیستم درست درمون ردیفش کنیم. این شد که گفتیم این آقایون سیاسی چطور میان تو فوتبال ما واسه چی نریم تو سیاست؟
وی در پاسخ به کاندیداتوری احتمالی علی دایی نیز اینگونه واکنش نشان داد: «علی شاگرد ماست، بدونه ما اومدیم، می‌کشه کنار. بچه زحمتکشیه خودشو خراب نمی‌کنه. آخه هیشکی رای مارو که نداره. گفتم مهدی بیاد سخنگوی ستاد بشه، علی هم بیاد معاون اول. اینجا هم می‌گم که مو لا درزش نره.»

علی پروین همچنین گفت: «پایتخت باید عوض بشه، من همیشه گفتم هیچ جا رامسر نمی‌شه. یه سر برو می فهمی چی می‌گم، چیه این تهرون، والا… » وی همچنین طراحی پرچم انتخاباتی «زندگی بدون تبخال» را قویا تکذیب کرد.

محسن رضایی انصراف داد
در پی اعلام کاندیداتوری علی پروین، محسن رضایی با انتشار بیانیه‌ای عرصه انتخابات را به جوان‌ترها واگذار کرد. در این بیانیه آمده است: خیلی با خودم کلنجار رفتم دیدم در جبهه اقتصادی و در کنار دولتمردان بهتر می‌توانم به نظام و کشور خدمت کنم. از سویی حضور برخی چهره‌های جوان و با انگیزه همچنین جناب حاج علی آقای سلطان ملقب به پروین را هم یک عنایت ویژه به این دوره از انتخابات می‌دانم. بر این اساس با عذرخواهی از همه مردم و عشاق انقلاب که رای خود را برای بنده آماده کرده بودند، از حضور در رقابت انتخابات کناره گیری می‌کنم و قول می دهم در صورت مصلحت در دور بعدی دوباره برای نجات کشور حاضر شوم.

به نقل از تودی لینک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه