عکسهای خانوادگی پویا امینی در سالروز تولدش

پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در سریال در قلب من وارد عرصه بازیگری شد و با سریال خط قرمز به شهرت رسید در سالروز تولدش لحظاتی در کنار همسر و پسر خود یک روز بیاد ماندنی را سپری کردند و عکسهایی به یادگار گرفتند.

پویا امینی و همسرش

پویا امینی و پسرش

پویا امینی و پسرش

ژست پویا امینی

پویا امینی متولد۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۵۶ در تهران است . وی بازیگر، سینما و تلویزیون ایران است. علت اصلی شهرت او بازی در مجموعه های تلویزیونی پر بیننده مثل «خط قرمز» است.

 او که دارای دپیلم ریاضی فیزیک است. در دانشگاه در رشتهٔ کارگردانی نمایش پذیرفته و فارغ التحصیل شد. او کارش را در زمان دانشجویی از سال ۱۳۷۶ با بازی در سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده و در نقش سینا آغاز کرد.

 پس از فارغ التحصیل شدن با بازیگری در سریال ها کار خود را ادامه داد. در سال ۱۳۸۴ اولین تجربه بازیگری سینمایی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی شام عروسی در نقش پارسا را بدست آورد.او همچنین عضو تیم والیبال و فوتبال و کارتینگ هنرمندان می باشد.

وی دارای یک فرزند پسر به نام ایلیا است. پویا امینی در رابطه با فرزندش می گوید:ایلیا یک هدیه زیبا و برای من بسیار شیرین از طرف خدا بود که صحیح و سالم به من و همسرم داد و دوست دارم پسرم به تمامی آرزوهایی که دارد برسد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه