غذاهای سریع السیر مخصوص ایام خانه تکانی

غذاهای سریع السیر مخصوص ایام خانه تکانی

01-Home[WwW.KamYab.IR]

به گزارش کمیاب ، همزمان با روز‌های پایانی سال، اغلب خانواده‌ها به شدت درگیر خانه تکانی هستند تا با خاطری آسوده به استقبال سال نو بروند.
گفتنی است، پژوهشگران برای تامین انرژی و جلوگیری از بروز خستگی و ضعف توصیه می‌کنند افراد رژیم غذایی خاصی در این ایام رعایت نمایند تا سلامت روحی و جسمی آن‌ها تامین شود.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، نخوردن صبحانه یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات است که می‌تواند سبب بیماری در افراد شود، پزشکان توصیه می‌کنند افراد در وعده” صبحانه در این ایام از نان سبوس دار، کره” بادام زمینی و همینطور میوه‌هایی مانند موز و یا پرتقال در کنار لبنیات کم چرب استفاده کنند تا انرژی امروز نیاز بدن آن‌ها تامین شود.
پزشکان برای وعده” ناهار، سوپ، گوشت قرمز کم چرپ پخته شده و سبزیجات تازه را توصیه می‌کنند که در عین حال علاوه بر تامین انرژی سبب از دست ندادن سطح مایعات بدن به دلیل تعریق زیاد ناشی از کار زیاد می‌شود.
پزشکان برای وعده” شام، غذایی سبک و کم کالری مانند گوشت کباب پز به همراه سبزیجاتی مانند گل کلم، کلم بروکلی، هویج، گوجه فرنگی و روغن زیتون را توصیه می‌کنند.
در کنار تمامی وعده‌های غذایی برای حفظ شادابی بدن و جلوگیری از احساس خستگی و ضعف مصرف مایعات فراوان به ویژه آب در این ایام توصیه اکید می‌شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه