فال سه شنبه بیست و نهم مهرماه سال ۱۳۹۳

فال سه شنبه بیست و نهم مهرماه سال ۱۳۹۳

 

1-Fale Rozane{WwW.KamYab.Ir]

فروردین

متوجه می شوید که نظریه ای که دیگران به آن اصرار می کردند درست بوده است، البته به نظر دیگران هم مربوط می شود.

اردیبهشت

روابط شما با دوستان و آشنایان امروز مانند همیشه خوب و آشکار نیست بلکه برخلاف چند روز اخیر پیچیده و مبهم است. باید اجازه دهید دیگران هم به زندگی خودشان برسند نباید از آنها توقع داشته باشید تمام وقتشان را برای شما بگذارند.حتی همسرتان هم سعی دارد موضوعی را از شما پنهان کند که البته علتش را تنها خودش می داند.

خرداد

قوه تخیل و انعطاف پذیری فکری شما زیاد شده است و افراد جالبی را ملاقات می کنید. اگر کار آزاد دارید اکنون زمان خوبی است تا قراردادی را که می خواستید امضاء کنید، بپذیرید. از برادر یا خواهرتان باخبر می شوید.

تیر

ایده ای به شما الهام می شود . که می توانید در موضوعی برنده شوید . چرا این فکر قبلاً به فکر کسی نیامده بود؟ آن را به اتمام می رسانید البته ترجیح می دهید مسائل را بدون بحث انجام دهید.

مرداد

امروز مطمئن نیستید که شخصی خاص، چه برنامهای برایتان تدارک دیده و در حال حاضر باید با ذهن و فکری باز با آنها مواجه شوید. آنها پیغام های ضد و نقیضی راجع به این که از شما چه می خواهند، برای شما می فرستند و شما نمی دانید انجام کدام یک بهتر است. بجای این که آنها منظورشان را واضح و مستقیم بیان کنند از حقه و روش های استادانه، استفاده می کنند که اهانتی به طبیعت صادق و رک و راست شما می باشد.

شهریور

سعی کنید به خودتان برسید.مثل همیشه پرانرژی نیستید.خودتان را به کارهای انرژی گیر و خسته کننده مشغول نکنید.یکی از همکاران به همدردی شما نیاز دارد هر کاری ازدستان برمی آید برایش انجام دهید.

مهر

مهم نیست که چه برنامه هایی را در برنامه کاری تان گنجانده بودید.شما باید تا آنجا که می توانید کار کمتری انجام داده و استراحت کنید.از این که با محیط های زیبایی همانند گالری هنر و یا موزه و یا به دیدار مناظر جالب اطراف شهر بروید لذت خواهید برد.

آبان

امروز نمی توانید به طور دائم کاری را انجام دهید و حوصله تان سر می رود.سعی کنید کارهای جدید انجام دهید و امروز را جذاب تر کنید.با افراد شاداب و سرزنده معاشرت کنید،واقعاً شما را سرحال می آورند.

آذر

شکی نیست که شما هر زمان که اراده کنید بسیار قابل احترام و با قدرت هستید و امروز میل دارید که از هر روزتان بهتر باشید. براحتی ممکن است که احساس کنید یک ایده خاص امروز برد خوبی دارد و اگر کسی با این فکر شما مخالفت کند بعداً پشیمان خواهد شد. اگر یک نقطه نظر متعادل و منطقی می خواهید بهتر است که یک قدم به عقب بگذارید و به آنچه دیگران برای گفتن دارند گوش بدهید.

دی

از نظر ولخرجی معروف نیستید. خیلی هم با احتیاط هستید. اما به دلایلی تصمیم دارید دوست یا خویشاوندی را مهمان کنید و حتماً این کار را انجام دهید. به خاطر داشته باشیدکه اگر با دست و دلبازی برای کسی پول خرج کنید محبت زیادی از طرف آن شخص دریافت می کنید.

بهمن

سیارات امروز توجه شما را به کار معطوف می کنند و قدرت فکری شما را افزایش می دهند و ایده های جدیدی به شما می دهند.شاید به شما کمک کنند تا مهارتی تازه یا حرفه جدیدی پیدا کنید که دوست دارید آن را ادامه دهید.علاوه بر آن در مذاکرات و بحثها بسیار موفق خواهید بود زیرا ایده هایتان را به همدیگر ربط می دهید و با عقلی سلیم آنها را با موفقیت برای دیگران بازگو می کنید.

اسفند

فعالیت های پشت پرده حتی موارد توجه شما را هم عوض می کنند بنابراین به ناامیدی های کوچک اجازه ندهید شما را متوقف کنند. شما اخیراً مقداری در پیچ و خم راهها بوده اید که مجبور شده اید فقط کمی سرعت را کم کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه