فکر می کنید پرکاربرد ترین دکمه های کیبورد کدام اند؟

فکر می کنید پرکاربرد ترین دکمه های کیبورد کدام اند؟

172022

 

کیبورد یا صفحه کلید از جمله سخت افزارهایی است که بسیار کاربرد دارد و تایپ کردن با آن خود یک مهارت و حتا شغل محسوب می شود. کیبورد به عنوان اصلی ترین رقیب قلم و کاغذ به شمار می آید و توانسته در دنیای مدرن امروز بسیار محبوبتر از قلم و کاغذ باشد. برای کسی که مهارت تایپ کردن به ویژه از نوع ده انگشتی را دارد، کیبورد دوست بسیار خوبی است.

اما تا به حال به این فکر کرده اید که کدامیک از دکمه های کیبورد از محبوبیت بیشتری نزد کاربران برخوردار است؟! ما به شما پاسخ می دهیم:
به گفته مدیر بازاریابی محصولات سخت افزاری مایکروسافت در رده بندی دکمه های محبوب و پرکاربرد دکمه Backspace در جایگاه اول، دکمه حرف e در رتبه دوم و دکمه Space در رده سوم قرار دارند.
آقای گرود همچنین از یک موضوع جالب دیگر هم صحبت می کند و می گوید: ۹۰% درصد افراد تنها از ۹ انگشت خود برای تایپ کردن استفاده می کنند و در واقع تایپشان به جای ۱۰ انگشتی، ۹ انگشتی است. آنها از انگشت شصت دست چپ استفاده نمی کنند چون با استفاده از شصت دست راست دکمه Space را می زنند.

آنظور که آقای گرود می گوید مایکروسافت کیبوردی ساخته که دکمه Space آن به دو قسمت تقسیم می شود. سمت چپ این دکمه می تواند کار Backspace را انجام دهد و به ای ترتیب کاربران می توانند سه دکمه محبوب را با شصت دست چپ بزنند

گردآوری: گروه سرگرمی کمیاب

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه