لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری

لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری
صدف عابدی یک ماه پیش 0نظر
یک لپ تاپ هر چقدر هم ویژگی های خاص داشته باشد اگر باتری آن تمام و دستگاه خاموش شود، دیگر به هیچ دردی نمی خورد. خوشبختانه لپ تاپ های زیادی وجود دارند که باتری هایشان برای مدت طولانی روشن می ماند. در اینجا می توانید تعدادی از آن ها را ببینید.

اگر می گوییم باتری بعضی لپ تاپ ها برای مدت طولانی روشن می ماند، بدانید که واقعا طولانی است. منظورمان مثلا زمان پرواز بین دو کشور دور، قرار ملاقات های طولانی یا کلاس های پشت سر هم است. برای انتخاب ساده تر نگاهی به فهرست زیر بیندازید.

Lenovo ThinkPad T450s

لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری - تصویر 2

بهترین لپ تاپ مخصوص کار که با باتری فوق العاده ای که دارد 15 ساعت و 26 دقیقه روشن می ماند. این زمان برای پرواز از نیویورک تا تایلند کافی است. علاوه بر باتری خوب، این لپ تاپ لنوو صفحه 14 اینچی با وضوح 1080p، صفحه کلید راحت و پردازنده نسل پنجمی و پر سرعت اینتل را دارد.

 Lenovo ThinkPad X250

لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری - تصویر 3

این لپ تاپ 15 ساعت و 12 دقیقه روشن می ماند. وزن آن بسیار کم و در حدود 3 پوند است، صفحه 12.5 اینچی با وضوح عالی Full HD دارد. به دلیل وزن کم و اندازه مناسب برای حمل کردن بسیار خوب است و می تواند یکی از ارکان اصلی قرارهای کاری باشد.

Toshiba Portege Z20t

لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری - تصویر 4

این لپ تاپ که طراحی ظریفی دارد به همراه صفحه کلید ظریفش یک دستگاه دوکاره بسیار عالی است که در حالت لپ تاپ باتری آن تا 14 ساعت و 37 دقیقه روشن می ماند. صفحه نمایش آن با روشنی مناسب و اندازه 12.5 اینچی خود، وضوحی معادل 1080 پیکسل دارد.

Apple MacBook Air

لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری - تصویر 5

آخرین مدل مک بوک ایر 13 اینچی مانند نسل های پیشین خود طراحی ظریفی دارد اما برتری آن وجود پردازنده نسل پنجم اینتل و همچنین ذخیره سریعتر فلش در آن است. این لپ تاپ می تواند 14 ساعت با باتری کار ک��د. این میزان تقریبا دو ساعت از مدل های قبل از خودش بیشتر است.

Asus X205

لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری - تصویر 6

باتری این لپ تاپ تا 12 ساعت دوام می آورد که به نسبت میان رده بودن و قیمت مناسب آن میزان خوبی است. معمولا تولید کنندگان برای تولید کامپیوترهای به صرفه مواردی مثل وضوح و رنگ تصویر در صفحه نمایش را نادیده می گیرند و به کیفیت آن اهمیت چندانی نمی دهند اما رنگ این لپ تاپ تا 68 درصد به رنگ طبیعی نزدیک است که به نسبت قیمتش آمار خوبی است.

HP Spectre x360 13t

لپ تاپ هایی با بیشترین طول عمر باتری - تصویر 7

آخرین لپ تاپی که به شما معرفی می کنیم، لپ تاپ زیبا و 13 اینچی HP است که صفحه لمسی دارد و وضوح تصویر در آن 1080 در 1920 است. این لپ تاپ دو کاره 9 ساعت و 28 دقیقه روشن می ماند و عملکرد آن طی این مدت بسیار سریع است. نکته برجسته درباره آن پردازنده نسل پنجمی اینتل در آن است.

منبع : Yahoo!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه