مردی با دهان عجیب و غریب + تصاویر

در گوشه و کنار دنیا شاهد رکوردهایی عجیب و غریب هستیم که دیدن برخی از آنها واقعا غیر فابل تصور و باورنکردنی هستند یکی از این رکوردها داشتن ارتجاعی ترین دهان جهان است که متعلق به یک مرد هندی است این مرد هندی 48 رکورد جهانی را از جا دادن دادن شیای ریزودرشت در دهانش را از آن خود کرد که در ادامه عکس هایی از آن را میبینید.

تلاش مرد هندی 9 ماه به طول انجامید تا خود را برای اولین رکوردش آماده کند و به گفته این مرد هندی :«من در ابتدا فقط قادر بودم 50 مداد را درون دهانم جای دهم که این اولین تجربه و البته دردناک ترین آن بود.»

دهان ارتجاعی این مرد

دهان ارتجاعی این مرد

«دینش آپادهایا»ی هندی 48 رکورد جهانی از جای دادن اشیای ریزودرشت در دهانش دارد که فقط چند نمونه آن شامل 92 مداد، 79 خوشه انگور، 12 شمع روشن و پنج توپ گلف می شود. دینش معلم علوم مدرسه است و دانش آموزان به خاطر این استعداد عجیب و غریب معلمشان به او لقب Maximouth یا «دهان گشاد» را داده اند.

دهان ارتجاعی این مرد

دینش رمز موفقیت خود را تمرین های روزانه و همچنین دهان بزرگ دانست: «برای افزایش ظرفیت دهانم هم تمرینات تنفسی و یوگا انجام می دهم. همچنین همیشه عضلات صورتم را ماساژ می دهم تا شکل لاستیک مانند پیدا کند.»

دهان ارتجاعی این مرد

گفتنی است : این مرد رکوردار هندی طوری به این رکورد زدن های عجیبش علاقه دارد که برای بیشتر شدن ظرفیت دهانش چندین بار عمل جراحی فک و دهان انجام داده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه