معیارهای انتخاب خوش تیپ ترین داماد

معیارهای انتخاب خوش تیپ ترین داماد
خوشتیپ ترین داماد,کت و شلوار دامادی,داماد

روابط عاطفی,معیارهای انتخاب خوش تیپ ترین داماد،شب دامادی هر کس جزو بهترین شب های زندگی اش می باشد، چرا که پس از کش و قوس های فراوان مانند رضایت خانواده ها، رضایت خود عروس و البته خرج های بسیار بالاخره به مراد دل خود خواهد رسید.

همه تصور می کنند که داماد ها کار زیادی نمی خواهند انجام دهند، فقط یک حمام بروند و کت و شلوار و شرکت در مراسم عروسی!

اما به این سادگی ها هم نیست، کارهایی است که اگر انجام دهند، داماد خوش تیپ تری خواهند شد و دل عروسشان را بیش از پیش به دست خواهند آورد.

قدم اول انتخاب یک کت و شلوار مناسب

اگر همیشه اقتصادی فکر می کنید و برای روزگار چاق شدنتان لباس هایتان را کمی گشادتر تهیه می کنید، لطفا در این زمان مهم ، افکارتان را به کناری بگذارید و از یک فروشگاه معتبر، کت و شلواری دقیقا اندازه تنتان تهیه کنید، شما قرار است یکبار داماد شوید ، پس سنگ تمام بگذارید، مثلا اپل های کت، دقیقا روی سر شانه تان قرار بگیرد، دکمه شلوار به راحتی بسته شود و از طرفی وقتی کمربندتان را می بندید، کمر شلوار چین نخورد، بهتر است سر آستین پیراهنتان دو یا سه سانتیمتر از سر آستین کتتان بیرون بیاید تا جذاب تر شود.

کفش و کمربند، سنجاق سر دست و ... از جمله نکاتی است که با حفظ همرنگ بودن و هم جنس بودن آن می توانید یک داماد فراموش نشدنی باشید.

جیب بغل کت

این جیب می تواند میزبان دو مهمان زیبا باشد، یا دستمال ابریشمی همرنگ و هم جنس با پیراهنتان و یا یک گل کوچک همانند گل های دسته گل عروس، هر دو را باهم نگذارید که همه به شما خواهند خندید.

آرایشگاه داماد

خیلی ها نسبت به این کلمه حساس هستند، و زیر بار آرایشگاه رفتن نمی روند، حداکثر یکی دو روز قبل، فقط برای کوتاهی مو، سری به آرایشگاه محله شان می زنند!

 خیر، قرار نیست، بند بیندازید و ابروهایتان را بردارید و یا آرایشتان کنند و ماتیک بزنید، بلکه قرار است، موهای سرتان مرتب شود، پشت گردنتان تیغ انداخته شود، سبیل و ریش هایتان یکی شرق و یکی غرب نباشد و اندازه شان متناسب شود، در پایان اگر مایل باشید با یکی دو کرم صورت، زیر چشمانتان از سیاهی و کبودی نجات پیدا کند و یا قسمت سبز رنگ صورتتان که جای اصلاح است، به رنگ طبیعی بقیه صورت در بیاید، این کارها اصطلاحا پیرایش داماد است، حتی می توانید یک گریم ساده برای بهتر به نظر رسیدن انجام دهید، اگر کمی برای این کار هزینه کنید، می توانید در کنار عروس خانم یک زن و شوهر رویایی شوید. پس از کلمه ی آرایشگاه نترسید و در روز عروسی، شما هم کمی به خود برسید.

وقتی عروس خانوم را دیدید از زیبایی او تعریف کنید و به وجد بیایید، حتی اگر بر اثر آرایش زیاد، شک کردید که این همان خانوم من است یا نه؟ بازهم از زیباییش تعریف کنید تا شب عروسیتان خدای نکرده خراب نشود

یک نکته مهم

همه از داماد شادباش می خواهند، از مستخدمآرایشگاه عروس گرفته تا دربان تالار، گدای ژنده پوش کنار خیابان، کسی که اسپند و منقل می اورد و همه و همه، و البته چند باره می خواهند. بهتر است داماد مقداری پول و اسکناس مثلا دو و یا پنج هزار تومانی در جیب خود داشته باشد و به کرات به کسانی که شادباش می خواهند، اهدا کند، می توانید نیت صدقه کنید و اطرافیان را هم شاد کنید.

یک سورپرایز خوب برای عروس خانم

همه دست می زنند و عروس و داماد در حال شادی و پایکوبی هستند،ناگهان صدایی بلند می شود که آقای داماد شادباش، شاباش...، اگر یک دست بند و یا یک گردنبند طلا هر چند نازک از قبل خریداری کرده و در جیبتان داشته باشید و آن را به جای پول و تراول به عنوان شادباش به عروس خانوم هدیه بدهید، غریو شادی مهمانان و خوشحالی عروس خانوم را چند برابر خواهید یافت.

نکات ریز اما مهم

• از شب قبل ناخن هایتان را از بیخ بگیرید، هیچ چیز بدتر از یک داماد با ناخن های بلند و کثیف نیست.

• از مام های ضد تعرق استفاده کنید، چون هم کت و هم پیراهن به تن دارید ممکن است که عرق کرده و خدای ناکرده بوی نا مطبوع بدهید، استفاده از این مام ها می توانید مانع از بوی نا مطبوع شود.

• استفاده از عطر و ادکلن خوشبوی فراموش نشود.

• جوراب بلند و همرنگ با کفش، نکند با کفش مشکی جوراب سفید بپوشیدها.

• مسواک کردن دندان ها، قبل از این که دنبال عروس خانم بروید.

• سر وقت به محل آرایشگاه عروس رسیدن از اوجب واجبات است، اگر شما در ماشین معطل شوید مشکلی نیست، اما اگر عروس منتظر شما شود وای بر شما...

• وقتی عروس خانوم را دیدید از زیبایی او تعریف کنید و به وجد بیایید، حتی اگر بر اثر آرایش زیاد، شک کردید که این همان خانوم من است یا نه؟ بازهم از زیباییش تعریف کنید تا شب عروسیتان خدای نکرده خراب نشود.

منبع : tebyan.net
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه