نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند»

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» اولین فیلم بلند سینمایی حامد محمدی است که دی ماه سال گذشته مراحل تولید آن به پایان رسید و از اول مرداد ماه در گروه سینمایی آزادی و سینماهای شهرستان‌ها اکران عمومی می‌شود.

 

 

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» اولین فیلم بلند سینمایی حامد محمدی است که برای اولین بار در سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و اکران عمومی این فیلم از اول مرداد ماه در گروه سینمایی آزادی و سینماهای شهرستان‌ها آغاز می‌شود.

 

در «فرشته‌ها با هم می‌آیند» جواد عزتی، نازنین بیاتی، رضا ناجی، الهام کردا، لیلی فرهادپور، سعید آرمند، حسین پرستار و… بازی می‌کنند.

 

 

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 1

 

عکاس فیلم سینمایی«فرشته‌ها با هم می‌آیند» محمد مهدی دلخواسته است که عکاسی فیلم‌های «مزارشریف»، «کلاشینکف»، «مهمان داریم»، «طلاومس»، «ملبورن» و … در کارنامه هنری خود دارد.

 

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 2

 

این فیلم درباره روحانی جوانی است که زندگی ساده‌ای دارد و با به دنیا آمدن سه قلوهایش زندگی‌اش دچار مسایلی می‌شود ولی او و همسرش با عشق بر مشکلاتشان فائق می‌آیند.

 

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 3

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 4

 

از عوامل تولید این فیلم می‌توان به نویسنده و کارگردان: حامد محمدی، مشاور کارگردان: همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، طراح گریم: مهرداد می‌رکیانی، صدابردار: ساسان نخعی، صداگذار: سید محمد کشفی، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، تدوین: میثم مویینی و هدی مویینی، آهنگساز: مهیار علیزاده، مدیر تولید: مجید کریمی، عکاس: مهدی دلخواسته، برنامه ریز و دستیار کارگردان: مریم هژیروند و تهیه کننده: منوچهر محمدی.

 

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 5

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 6

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 7

 

«فرشته‌ها با هم می‌آیند» محصول مشترک حوزه هنری و منوچهر محمدی است. حامد محمدی کارگردان این فیلم، پیش از این نویسندگی فیلمنامه‌هایی چون «حوض نقاشی»، «طلا و مس» و… را در کارنامه داشته است.

 

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 8

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 9

نازنین بیاتی و جواد عزتی در «فرشته‌ها با‌هم می‌آیند» - تصویر 10

 

اواسط دی ماه ۹۲ بودکه فیلم برداری این فیلم به پایان رسید و تا فیلم در گراماگرم روزهای جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه