مهدی کوچک زاده در جریان سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور متنی را در میان نمایندگان مجلس پخش کرد. به گزارش تسنیم، مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در جریان سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور متنی را در میان نمایندگان مجلس پخش کرد. متن این نامه به شرح زیر است:. بسم الله الرحمن الرحیم. همکاران محترم مجلسی معزز. چند نفر از همکاران در خصوص یک اصل فقهی اظهار نظر کرده اند که توضیح درباره آن را ضروری می بینیم. طی چند روز گذشته گفته شده که در خصوص وزرای پیشنهادی باید حکم برائت را اجر ...

مهدی کوچک زاده در جریان سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور متنی را در میان نمایندگان مجلس پخش کرد.

Mahdi_Kochakzadeh[Www.KamYab.Ir]

به گزارش تسنیم، مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در جریان سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور متنی را در میان نمایندگان مجلس پخش کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران محترم مجلسی معزز

چند نفر از همکاران در خصوص یک اصل فقهی اظهار نظر کرده اند که توضیح درباره آن را ضروری می بینیم.

طی چند روز گذشته گفته شده که در خصوص وزرای پیشنهادی باید حکم برائت را اجرا کرد و سختگیری لازم نیست، در حالی که واقعیت غیر از این است و براصل فقاهتی و اجتهادی مبتنی بر عقل و روایت معصومین (ع) است و در مثل این موارد باید به احتیاط عمل کرد.

قاعده این است در سپردن امانت به دیگری بسته به قدر امانت، باید احراز صلاحیت شود. چه چیزی از نظام اسلامی که خون های پاکی برای حفظ آن ریخته شد، برای رای دادن به وزرای محترم پیشنهادی و احراز صلاحیت آنها در جایگاه پیشنهادی لازم است؟

محمدرضا آشتیانی- مرتضی آقاتهرانی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه