نقشه شیطانی یک دختر برای یک شبه پولدار شدن

نقشه شیطانی یک دختر برای یک شبه پولدار شدن

یکم آذر امسال زن جوانی با پلیس شهرستان کرج تماس گرفت و از حمله دو مرد قمه به دست به وی و ربوده شدن پسر سیزده ساله ای خبر داد. پس از این تماس، تیمی از ماموران کلانتری ۲۲ خود را به محل حادثه رسانده و با تحقیق از این زن متوجه شدند او در حال انتقال پسر سیزده ساله ای به نام پوریا از مدرسه به خانه شان بوده که مورد هجوم دو آدم ربا قرار گرفته و آنها با ربودن کودک با یک دستگاه پژو از محل فرار کردند.

با ثبت اظهارات زن جوان، پرونده ای در دادسرا تشکیل شد و کارآگاهان با شناسایی خانواده کودک و تحقیق از آنها و ثبت اظهاراتشان، جستجو برای دستگیری دو متهم فراری را آغاز کردند تا این که یکی از ربایندگان با خانواده وی تماس گرفت و برای آزادی کودک هزار سکه طلا درخواست کرد.

پس از سه روز عملیات شبانه روزی، پلیس خودروی متهمان را در محور منجیل متوقف کرد و به این ترتیب گروگان نجات یافت. در تحقیقات از دو جوان آدم ربا مشخص شد، یکی از آنها با دختر جوانی به نام لیلا دوست بوده که دختر جوان نقشه این آدم ربایی را طراحی کرده بود. در ادامه تحقیقات برای دستگیری طراح این آدم ربایی آغاز و در روزهای پایانی هفته گذشته مخفیگاه دختر جوان در یکی از محله های شهرستان کرج شناسایی و در عملیاتی دستگیر شد.

لیلا با انتقال به پلیس آگاهی گفت: از چهار سال قبل خانواده شاکی را می شناختم و به عنوان راننده سرویس مدرسه پوریا به خانه آنها رفت و آمد داشتم. چندی پیش به دلیل مشکلات مالی و خانوادگی مجبور شدم برای کار به مدرسه دیگری بروم. وی ادامه داد: با توجه به پولدار بودن خانواده پوریا و اطلاع از این که والدین وی به سفر رفته اند، وسوسه شدم از آنها اخاذی کنم تا یکشبه پولدار شوم بنابراین موضوع را با مرد مورد علاقه ام و دوستش در میان گذاشتم که آنها نقشه ام را عملی کردند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه