ویندوز 10 و توییتر جدید

ویندوز 10 و توییتر جدید
صدف عابدی 3 هفته پیش 1نظر
با نزدیک شدن هرچه بیشتر به تاریخ انتشار ویندوز 10 خبرهای جدیدی از به روزرسانی برنامه های مختلف برای این ویندوز به دست می رسد. یکی از این برنامه های به روز شده توییتر خواهد بود که در اینجا تغییرات آن را می بینیم.

از سال 2013 که توییتر با ویندوز 8 آمد تا به امروز خیلی کم به روز شده است، هرچند خیلی از ایرادهای فنی و باگ های موجود اصلاح شد اما ظاهر و شکل استفاده از این برنامه تغییر زیادی نکرده بود. حالا پس از این مدت، توییتر در حال کار بر روی به روز رسانی برنامه برای ویندوز 10 است. تصاویری از این اپلیکیشن به دست رسیده که نشان می دهد توییتر با تم های جدیدی ویندوز 10 را همراهی می کند.

مشخص نیست که در نوع کاربری و سیستم استفاده از این برنامه نیز تغییری داده شده یا خیر اما آنچه از این تصویر مشخص است عکس ها و ویدیوهایی است که به صورت خطی در کنار یکدیگر برای پیغام مستقیم یا تایم لاین توییتر قرار گرفته اند. تغییر دیگری که می بینیم این است که در کنار گزینه توییت یک دکمه refresh نیز اضافه شده است.

در قسمت سمت چپ گزینه Discover برداشته شده و به جای آن لینک هایی به پیغام ها، Messages و جستجو، Search، داده شده است که در کنار گزینه های خانه، Home و من، Me، قرار گرفته اند.

یک تغییر کوچک اما کاربردی دیگر اضافه شدن گزینه های علاقه مندی های فعلی، Now Favorite، توییت دوباره، Retweet و فالو به تایم لاین توییتر است. تا قبل از این کاربران مجبور بودند برای انتخاب این گزینه ها بر روی یک مطلب کلیک کنند و آن را در صفحه جدایی در دسته گزینه های بالا قرار بدهند.

به طور کلی، آنطور که تصاویر نشان می دهند، توییتر در ویندوز 10 تغییر آن چنان بزرگی نسبت به ویندوز 8 نکرده است اما همین که بالاخره خود را به روز کرد نکته خوبی است. برای مشاهده این تغییرات از نزدیک زمان زیادی نمانده و با انتشار نسخه اصلی ویندوز 10 در روز چهارشنبه این انتظارها به پایان می رسد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه