پاک کردن خالکوبی دست یک زن با اسید! + تصاویر

گاهی اوقات افراد به دلیل عدم آگاهی و به دلیل وضعیت نامناسب مالی به جای اینکه به پزشک مراجعه کنند و راههای درمان را توسط پزشک معالج خود پیگیری کنند دست به کارهایی با ریسک بالا می زنند که شاید به قیمت سنگینی برایشان تمام شود همانطور که عدم مراجعه به پزشک و انجام یک آزمایش خطرناک و ماجراجویانه فقط برای پاک کردن قسمتی از خالکوبی به قیمت سوختگی و نابودی دست یک مادر جوان تمام شده است.

این زن 23 ساله که بر روی دست خود خالکوبی انجام داده بود و حال می خواست آن را پاک کند با سوختگی بسیار خطرناکی بر روی آرنج دست خود مواجه شده است.

خالکوبی روی دست

گفتنی است، این زن به دلیل گران بودن هزینه پاک کردن خالکوبی با اشعه لیزر خودسرانه اسید خریداری کرده و بدون رقیق کردن آن به صورت ناگهانی آن را بر روی دست خود ریخته است. با وجود سوزش شدید، خون ریزی و به وجود آمدن زخم این زن چون هنوز خالکوبی دست خود را پاک نشده می دیده است 6 بار دیگر نیز اسید را بر روی دست خود ریخته و حال گوشت دست او سوخته و از بین رفته و دچار عفونت شدید شده است.

خالکوبی دست

پزشکان هشدار می دهند پاک کردن اثر خالکوبی از روی دست یا بدن تنها باید توسط متخصصان پوست و مو و با بررسی وضعیت خالکوبی فرد انجام شود و انجام چنین کارهای خود سرانه ای می تواند عواقب مرگباری برای فرد داشته باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه