چرا آنتالیا از بقیه مسیرها به صرفه تر است؟

آژانس مهر پرواز توجه شما را به این مطلب جلب می کند.

تورهای آنتالیا به دلیل امکانات بالای رفاهیهتل؛از قبیل هتل های All inclusive (ALL)  و (UALL) ULTRA inclusive باعث شده مسافرین هزینه ی کمتری در آنتالیا پرداخت نمایند. ��ک مثال ساده: به فرض مسافری یک تور 6 شب و 7 روزه آنتالیا با قیمت 1.400.000 تومان خریداری میکند و شامل هتل 5 ستاره ALL می باشد و در مقابل همین مسافر اگر بخواهد تور استانبول با هتل 5 ستاره (در تاریخ و ایر لاین مشابه)خریداری کند، باید هزینه ی 1.200.000 تومان بپردازد. در ظاهر خرید تور استانبول ،.000200 تومان برای مسافر ارزانتر تمام می شود، ولی مسافر در تور آنتالیا هیچگونه هزینه ای بابت ناهار و شام و... پرداخت نمی کند و بیشترین زمان خود را از امکانات هتل (به صورت رایگان ) استفاده می کند. در صورتی که در تور استانبول در مدت زمان اقامت ،مسافر می بایست هزینه ی ناهار ، شام و رفت وآمد خو را به دلار پرداخت کند و در مجموع شاید همان تور استانبول که 1.200.000 خریده شده بود ،در پایان سفر به 1.800.000 تومان برسد.غیر از اینکه هتل های استانبول امکانات کافی برای سرگرمی مسافران ندارد و صرفا جهت اقامت در شب می باشد و مسافر به ناچار برای گشت و گذار و خرید باید هزینه ایی اضافی پرداخت نماید و به بیرون از هتل بروند .

 مالزی

مهرپرواز مجری تخصصی تورهای : آنتالیا ، استانبول ، استانبول+آنتالیا ، دبی ، کوش آداسی ، مارماریس ، بدروم ، بانکوک+پاتایا و چین بوده .

آژانس مهر پرواز تمامی هتل های آنتالیا و استانبول را با بهترین خدمات به مسافرین عزیز ارائه میدهد. همچنین آژانس مهر پرواز نماینده ی انحصاری هتل الا کوآلیتی در ایران می باشد.

در صورت مشاهده ی هتل های آنتالیا اینجا را کلیک نمایید.

در صورت مشاهده ی هتل های استانبول اینجا را کلیک نمایید .

تذکر بسیار مهم

تور آنتالیا از دو طریق انجام می شود. تمامی پروازهای ایرانی مانند هواپیمایی ماهان ، تابان ، زاگرس و قشم ایر از طریق فرودگاه شهر اسپارتا انجام می شود که فرودگاه اسپارتا تا مرکز شهر آنتالیا 3ساعت و 30دقیقه فاصله مسیر زمینی می باشد.

پروازهای ترک مانند هواپیمایی اطلس جت ، تلویند ، پگاسوس ، کرندون و اونور ایر و غیره به صورت مستقیم به شهر آنتالیا انجام می شود و فاصله ی فرودگاه آنتالیا تا مرکز شهر آنتالیا 10 دقیقه می باشد. البته تمامی پروازهای ترک در شهر آدنا ( یا شهری دیگر) به مدت 15 دقیقه STOP دارد )برای سوخت گیری و غیره) ولی درب هواپیما باز نمی شود و مسافرین پیاده نمی شوند و بعد به سمت آنتالیا حرکت میکند. تمامی این پروازها در بازار به عنوان پرواز مستقیم نام گرفته است.

آژانس مهر پرواز با داشتن کادری مجرب و دقیق ، مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین تورها را برای شما فراهم میکند.

جهت دیدن تمامی اطلاعات تورها به سایت  www.mehrparvaz.ir مراجعه فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 02188507190    شماره موبایل (وایبر) :  09195925160

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه