گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس

گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس


گدایی با دستگاه کارتخوان

گدای 37 ساله ای با ترفندهای زیرکانه و پیشرفته خود در مراسم های مهم و رسمی افراد سرشناس حضور پیدا میکند و از این راه کسب درآمد می کند این گدا به عنوان باهوش ترین و پیشرفته ترین گدای دنیا شناخته شده است.

بازدید : 1577 نفر

حتما شما هم تا بحال با گداهایی که در سطح شهر به شیوه های مختلف گدایی می‌کنند برخورد کرده ایدو دیده شده هر کدام به نحوی به دلیل تنگدستی سعی بر به دست آوردن پول یا لقمه نانی هستند و کم و بیش افراد بسیاری به این متکدیان کمک میکنند.

اما افراد زیادی در سراسر جهان وجود دارند که وانمود به ناتوان بودن می کنند تا با تحت تاثیر قرار دادن احساسات انسان ها از آنها سوء استفاده کنند و بعضی مواقع هم گداهای خلاقی پيدا ميشوند که نحوه گدايی کردنشان،سوژه خوبی برای عکاسیست و با شگرد خاص و باهوشی تمام در شرایط خاص از افراد،به ویژه افراد معروف و چهره های مطرح درخواست پول میکنند.

"دايمن پريستون بوث" مردی است که به عنوان پيشرفته ترين و شايد باهوش ترين گدای دنيا شناخته شده است. وی هميشه در مراسم های رسمی که افراد پولدار هستند حاضر می شود و از آن ها درخواست پول مي کند.وی همچنين يک کارتخوان سيار دارد که بتواند به ميزان لازم پول بگيرد.

گدایی پیشرفته

اين گدای 37 ساله در هميشه خودش را به مراسم های مهم در لندن می رساند تا با فشار رسانه ها و به کمک دوربين مطبوعاتی از افراد مشهور پول بگيرد. ولي دقيقا زماني گدايی می کند که دوربين ها سمت يک هنرپيشه يا فرد خاص هستند و فرد مشهور نمی تواند مقابل رسانه ها پولی به او ندهد.
دوستان وی اعتقاد دارند او سالانه چندين بار به سفرهای خارج از کشور مي رود و درآمد بسيار بالايی دارد. وی به خودش سختی مي دهد و در خيابان مي خوابد تا بتواند بيشتر مردم را تحريک به پول دادن بکند.

در سراسر لندن مغازه هاي مشهور يا رستوران و هتل های بزرگ وی را می شناسند و چندين بار هم پليس اورا دستگير کرده است اما نتوانسته اند جرم دقيقي برای وی بدست بياورند و او همچنان آزاد است.

این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 12 نپسندیدم 0
گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس 5/5 12
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه